Dla biznesu

Jeśli jesteś właścicielem lokalu zgłoś się do nas! Pomożemy Ci go wynająć w ramach stałej współpracy. Gwarantujemy szybki zysk i długoterminową współpracę. Gotówka za wynajem lokalu na imprezę od ręki!

Zalecana miejsca to: lokale wolno stojące, apartamenty bez sąsiadów, restauracje, lokale w biurowcach niefunkcjonujące w weekend, domy i budynki użytkowe oraz dobrze funkcjonujące lokale w tygodniu a stojące puste w weekend lub odwrotnie.

Pomoc w wynajmie lokali na imprezę.

Jeśli jesteś właścicielem wolnostojącego lokalu, budynku, biura, willi, działki apartamentu, restauracji, czy pabu w Warszawie i okolicach, a w tygodniu lub weekendy stoi pusty, nie masz pomysłu co z nim zrobić, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci go wynająć.

Calendar

Wybierz termin

Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.
Buffet

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca – to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!
Party

Mistrz imprezy

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą – my to ogarniemy!
Example photo

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez firmowych i okolicznościowych

Gwarantujemy szybki zysk i długoterminową współpracę. Gotówka od ręki! Wszystko, czego od Ciebie potrzebujemy to miejsce do organizacji wydarzenia. Resztą zajmiemy się My. Zalecana miejsca to: lokale wolno stojące, apartamenty bez sąsiadów, restauracje, lokale w biurowcach niefunkcjonujące w weekend, domy i budynki użytkowe oraz dobrze funkcjonujące lokale w tygodniu a stojące puste w weekend lub odwrotnie.

Nasz współpraca przebiega w prosty sposób

Wystarczy, że posiadasz jakiś lokal, a My przydzielimy mu Nasz doświadczony zespół i wiedzę. W razie potrzeby zadbamy o zmianę wystroju. Wyposażymy i doposażymy. Nagłośnimy i oświetlimy. Wszystkim zajmiemy się My abyś teraz to TY mógł wygenerować swój wolny czas na odpoczynek

Example photo