Zapisz mnie

Ścianki zdjęciowe

Eventy nie z tej ziemi

Zorganizujesz u nas dowolne wydarzenie, urodziny, chrzciny, komunię, imprezę firmową, a nawet małe wesele. Nie zwlekaj i zarezerwuj teraz!

Nasi specjaliści pomogą sprawić, że wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju. Uczestnicy eventu z pewnością docenią wszystkie zalety naszego lokalu: od lokalizacji, przez elegancki wygląd, aż po możliwość zostawienia samochodu na bezpłatnym parkingu i duży, pełen zieleni ogród. Najważniejszy jest nie tylko dobry dojazd, lecz również sam lokal oraz panująca w nim atmosfera. U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz – jest klimatycznie i kameralnie, a w sali może bawić się nawet 70 osób. Wnętrze można zaaranżować w wybranym stylu – od nowoczesnego, przez vintage po boho. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również przestronny, zielony ogród, w którym można np. urządzić grilla. Zapewniamy również możliwość zamówienia dowolnego menu z cateringu.

Example photo

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez firmowych i okolicznościowych

Gwarantujemy szybki zysk i długoterminową współpracę. Gotówka od ręki! Wszystko, czego od Ciebie potrzebujemy to miejsce do organizacji wydarzenia. Resztą zajmiemy się My. Zalecana miejsca to: lokale wolno stojące, apartamenty bez sąsiadów, restauracje, lokale w biurowcach niefunkcjonujące w weekend, domy i budynki użytkowe oraz dobrze funkcjonujące lokale w tygodniu a stojące puste w weekend lub odwrotnie.

Nasz współpraca przebiega w prosty sposób

Wystarczy, że posiadasz jakiś lokal a My przydzielimy mu Nasz doświadczony zespół i wiedzę. W razie potrzeby zadbamy o zmianę wystroju. Wyposażymy i doposażymy. Nagłośnimy i oświetlimy. Wszystkim zajmiemy się My abyś teraz to TY mógł wygenerować swój wolny czas na odpoczynek

Example photo